Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
Практичне значення карти пограничних регіонів Польських і Українських Карпат. - Охарактеризовані перспективні багаточисленні природні нафтогазопрояви і старі нафтопромисли.
Виділення та діагностики карбонатних порід-колекторів у відкладах візейської “плити” Срібненького прогину ДДЗ” - Демонстрація методичних рекомендацій, які передані в НАК “Нафтогаз України”.
Прогнозування комплексу корисних копалин, пов’язаних з евапоритами та осадовими відкладами морського генезису. - Продемонстрований прогноз для покладів калійних солей і мінеральних вод певного хімічного складу.
Інститут проблем природокористування та екології НАН України
Техногенні родовища - Пропонуються нові схеми форму-вання, консервації та промислового освоєння техногенних родовищ залізної і марганцевої сировини
Техногенез та кислотні дощі - Пропонуються нові схеми градирен і конструкції бризкальних форсунок
Туризм у кар'єрі (до Євро-2012) - Пропонується програма відродження та використання порушених гірничими роботами земель (створення заказників, екокоридорів, відновлення екосистем)
Екологоорієнтовані технології надрокористування - Пропонується нова екологоорієнтована технологія, яка забезпечує збереження земельних масивів і водночас підвищення ефективності відкритої розробки крутопадаючих родовищ
Науково-технічний центр панорамних акустичних систем НАН України
Гідролокатор бокового огляду ГБО-100М - Призначений для визначення деталей донного рельєфу, картографування дна за даними панорамної гідролокаційної сполученими з даними супутникових навігаційних систем.
Гідролокатор бокового огляду ГБО-50 - Призначений для дообстеження найбільш відповідальних ділянок з дуже високою розрізнювальною здатністю
Гідролокатор бокового огляду ГБО-100МП - Гідролокатор бокового огляду ГБО-100МП забезпечує: огляд дна в діапазоні глибин від 5 до 100 м зі смугою огляду на кожний борт при глибині 10 м -не менше 30 м, при глибині 100м - не менше 400 м з розрізнювальною здатністю по дальності 0,25 м в діапазоні 0-100м, 0,7 м в діапазоні 0-200м, 2.0м в діапазоні 0-800м., виявлення з імовірністю Р(0,9 затонулих об'єктів і елементів донного рельєфу з мінімальним еквівалентним радіусом 0,3-3,0м ( залежно від глибини, типу ґрунту, характеру рельєфу, продуктивність обстеження до 4,3 км2/година
Гідролокатор бокового огляду ГБО-100МПА - Нові функціональні можливості: інтерфейс для прийому навігаційної інформації (курс, швидкість, час, координати); контроль траєкторії судна через вивід на дисплей схеми галсів; реєстрація інформації на магнітні носії; підвищення ймовірності виявлення малорозмірних об'єктів.
Малогабаритний ехолот ЕМ-100 - Призначений для встановлення на яхтах, катерах та інших маломірних суднах. Ехолот забезпечує: вимірю-вання глибин в діапазоні 0,5-100 м при швидкості носія до 12 вузлів; графічне і цифрове відображення глибини на дисплеї ПЕОМ; комплексування даних ехолота з інформацією приймача GPS (координат, часу і швидкості); реєстрацію даних на жорсткому диску ПЕОМ в файловому вигляді; можливість повторного відображення на екрані монітора; звукову сигналізацію про вихід на задану або небезпечну глибину; створення електронного планшету для відображення траєкторії руху носія, в тому числі з прив'язкою до карти місцевості.
Експериментальний зразок параметричного профілографу - Параметричний профілограф призначений для отримання інформації про склад донного ґрунту по розрізу для рішення задач: визначення типів ґрунтів, які складають шари; виділення в розрізі донних відкладів відбиваючих меж, що розділяють шари; безперервне простеження відбиваючих меж профілю; оцінка акустичних і фізико-механічних характеристик донних відкладів; оконтурювання в просторі положення об'єктів, однорідних за фізико-механічними властивостями.
Приклади профілювання морського дна - отримані наукові результати
Характерні ехограми донних об’єктів - отримані наукові результати
Комплексне відображення та аналіз гідролокаційної та навігаційної інформації - отримані наукові результати
Аналіз даних для визначення особливостей структури дна - отримані наукові результати
Моделювання структури шаруватого дна - отримані наукові результати
Наукові результати, отримані в Антарктиді - отримані наукові результати
Відеопрезентація про найважливіші досягненнями Центру - отримані наукові результати
Збірник наукових праць «Гідроакустичний журнал» №№1,2,3,4,5 - Видаються статті, присвячені вирішенню окремих фундаментальних та прикладних проблем геогідроакустики, океанології, гідрофізики, океанографії, створення та застосування сучасних гідроакустичних засобів для досліджень Світового океану. Для наукових та інженерно-технічних працівників, які спеціалізуються в галузі теоретичної та прикладної гідроакустики.
Морський гідрофізичний інститут НАН України
Оперативна океанографія - Супутниковий моніторинг основних фізичних полів и явищ (температура поверхні моря, колір морської води)
Метан у Чорному морі - Про дослідження газогідратів, які є енергетичним ресурсам майбутнього
Льодовий покрив в Азовському морі - Зображення Азовського моря
Кадастрова оцінка пляжів - Методика оцінки пляжів по трьом показникам: економічному геоморфологічному і соціальному
Сценарії розвитку катастрофічних паводків - Гідравлічна модель водотоку
Оперативна океанографія
Монографії і наукові журнали - Результати досліджень інституту
Український державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут гірничої геології, геомеханіки і маркшейдерської справи НАН України
Загальна інформація про установу - Коротка історична довідка, структура інституту, основні наукові напрямки діяльності
Розробки УкрНДМІ в області геомеханіки - Охорона гірничих виробок, забезпечення екологічної безпеки вуглевидобувних районів, управління напружено-деформованим станом гірничого масиву. Розрахунок зрушень і деформацій земної поверхні при відпрацюванні вугільних пластів в складних і маловивчених гірничо-геологічних умовах: при відпрацюванні світ круто падаючих пластів; за наявності розривних тектонічних порушень і сінклінадльних складок. Раціональна підробка будівель і споруд на вугільних родовищах.
Розробки УкрНДМІ в області геофізики - Пошуки нафти та газу. Виявлення ділянок підвищеної газоносності і прогноз мілко амплітудної тектонічної порушеності. Математичне моделювання процесів розповсюдження сейсмічних коливань в товщі гірських порід, що містять корисні копалини
Інноваційні розробки - Розробка бурового еколог-аналітичного комплексу (БЕАК). Технологія часткового відпрацювання запасів вугілля в охоронних (запобіжних) вугільних цілинах.
Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут МНС та НАН України
Використання методів чисельного моделювання для прогнозу погоди та дослідження атмосферних процесів - На основі методів чисельного моделювання здійсню-ються розрахунки значень та побудова прогностичних полів найважливіших метеорологічних величин: температури та відносної вологості повітря, швидкості і напрямку вітру, опадів і вологовмісту хмар.
Чисельний прогноз регіонального клімату України на основі сценаріїв можливих глобальних кліматичних змін у XXI столітті - Чисельне моделювання здійснено із застосуванням існуючих глобальних та регіональних кліматичних моделей для основних можливих сценаріїв змін клімату в ХХІ столітті.
Станція прийому та обробки супутникової інформації з геостаціонарних та полярно-орбітальних метеорологічних супутників через систему EUMETCast - Система дозволяє оперативно отримувати цифрову інформацію з геостаціонарних метеорологічних супутників з періодичністю до 15 хвилин (дані, які надходять з полярно-орбітальних супутників NOAA та METOP оновлюються один раз у дві-три години).
Хроностратиграфічний метод датування з використанням свинцю-210 - Для хроностратиграфічного аналізу донних відкладів водойм за останні 100-150 років використовується метод радіоізотопного датування за нерівноважним свинцем-210 (період напіврозпаду 22 роки).
Комплексний нефелометричний вимірювач метеорологічних параметрів - Комплексний нефелометричний вимірювач метеопараметрів забезпечує в автоматичному режимі вимірювання, відображення та архівацію метеорологічної оптичної дальності видимості, кількості, інтенсивності та 11 видів опадів.
Датчик погоди оптичний - Двоканальний вимірювач оптичний визначає інтенсивність опадів і їхній тип за класифікацією ВМО SYNOP.
Комплексна басейнова система прогнозування паводків у Закарпатті - Басейнова прогностична система в Закарпатті забезпечує високий рівень інформативної здатності служби гідрологічного оповіщення. Як основа методичної бази системи слугують математичні моделі формування дощового та сніго-дощового стоку.
Система короткотермінового прогнозування льодового режиму на річках і водосховищах України - Система слугує для короткотермінового прогнозування льодових явищ в осінньо-зимовий і весняний періоди на 23 ділянках водних об’єктів України.